Міжнародний рейтинг Benchmark Litigation рекомендує CREDENCE

Міжнародний рейтинг Benchmark Litigation рекомендує CREDENCE

Команда CREDENCE вперше взяла участь у рейтингу, який проводить видання Benchmark Litigation, і зайняла місце в позиції «Рекомендуємо» українського розділу.

Починаючи з 2008 року Benchmark Litigation проводить міжнародні рейтингові дослідження юридичних ринків в США, Канаді, Латинській Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Європі.

Цей профільний портал оцінює юридичні компанії, практикуючих юристів різних країн, вивчаючи справи, якими вони займалися,  аналізує думку юридичної спільноти. Підсумок цієї роботи фіналізується у вигляді дослідження-довідника по провідним юридичним фірмам і юристам в сфері судових спорів.

Нагадаємо, що в нинішньому році Адвокатське об'єднання CREDENCE увійшло до рейтингу юридичних фірм від провідних аналітиків ринку юридичних та адвокатських послуг Ukrainian Law Firms +2021 (видавництво "Юридична практика") в практиках Criminal Law / White-Collar Crime.

Також в українську частину розділу LEADING INDIVIDUALS міжнародного рейтингу The Legal 500 потрапили два партнера АО Credence, а сама компанія зайняла місце в розділі WHITE-COLLAR CRIME, де зазначається, що Credence «демонструє фантастичні навички вирішення проблем навіть в обставинах, які можуть здатися безнадійними».